Rycerze Solamnijscy

Forum zostało stworzone z myślą o gildii Zakon_Rycerzy_Solamnijskich

Est Solarus Oth Mithas


#1 2007-11-26 00:10:00

Drizzt_DoUrden

Administrator

5172043
Zarejestrowany: 2007-10-18
Posty: 511
Punktów :   

Obwieszczenie z dnia 26.11.07

Witajcie, Ogłaszam co następuje:
Chce ogłosić że te osoby co miały przejsc z akademii do nas, zostają gdzie są ale pozwalam na to tylko ze wzgledu na dobro Zakonu i robie to ostatni raz, że Zakon dostosowywuje się do jednostek, zawiodłem się na niektórych osobach, olali mnie jako przyjaciela  i moją prosbe. Nigdy nie wprowdziłem tutaj hierarhii, ale jednak ona istnieje i jeśli chcecie to moge ją wprowadzic całkiem, ale po co! Argumenty jakie mi przedstawiono żeby zostalo tak jak jest, żeby zostali w akademii sa nielogiczne i nie uznaje ich. Ja mam swoje zdanie na temat tej sprawy, ale przymykam na to oko żeby nie szkodzic Zakonowi. Tylko następnym razem prosze pamiętac że mogę mieć zły humor i mogę wybuchnąć bez wzgledu na to co sie stanie z Zakonem i wedlug mnie zachowanie tychże osób bardziej szkodzi niż jak twierdzą pomaga, ale sprawa zostaje zamknięta i następnym razem jak dojdzie do takiej sytuacji to wszyscy jesteśmy wpierw wierni i lojalni Zakonowi. A dopiero potem inne sprawy, a jeśli ktoś uważa że inne przysięgi i reguly sa ważniejsze, to prosze, wrota naszej wspólnoty sa otwarte, nikogo nie trzymam. Sprawa i temat zostają całkowicie zamknięte i nie chce żadnych komentarzy na ten temat.
Z powazaniem:
Wielki Mistrz Drizzt DoUrden


Jeśli widzisz dopisek tym kolorem to byłem Ja Wielki D

http://www.dragonlance-movie.com/images/dllogo-black.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
The View Hotel Restaurant & Sky Lounge birdspiders Koszatniczki wywrotka Piła